Vytauto pr. 1 Kaunas
Telefonai: +370(687)82263
  • dekoratyvinės skulpturos, gyvunu figurėlės, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos, gyvunu figurėlės, kiemo dekoravimas, angelai, peleda, varlės, gulbe, gandras, malūnas
  • gėlių stovas, stovai gėlėms, metaliniai baldai, interjeras, interjero detalės, interjero aksesuarai,
  • dekoratyvinė, dirbtinė gėlė burbulas SAMŠIT ivairiu spalvu ir didžiu, žalios spalvos, lavanda 10; 20; 25; 30; 45 cm
  • stalas, kušetės, kedės, interjeras, interjero detalės, zvakides, židinio įrankiai, pakabos, stovai gelems, geliu stovas, baldai
  • vazonai, gėlių vazonai, vazonai gėlėms, aukšti vazonai gėlėms, plastikini vazonai gėlėms, keramikini vazonai gėlėms
Sodo dekoracijos

Sodo, kiemo figūrėlės iš polystono plačiai naudojamos šiuolaikiniame kraštovaizdžio dizaine. Įvairios sodo ir sodybos statulėlės suteiks sklypui gyvą ir unikalią išvaizdą. Puikus pasirinkimas tiems, kurie turi didelį žemės sklypą. Sodai ir parkai natūraliu grožiu papildyti dirbtinėmis skulptūrinėmis kompozicijomis arba pavienėmis skulptūrėlėmis turi senas tradicijas.  dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos, dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos, dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,Didžioji dalis, jų buvo pradėtos gaminti Venecijos meistrų 17-a pabaigoje ir 18-a pradžioje Manoma kad ši tradicija prasidėjo senovės Graikijoje ir išliko iki šios dienos. Vėliau ji buvo įdiegta ir Senovės Romoje. Nenuostabu, kad Italija tapo mados diktatore daugelį šimtmečių ir Italijos menininkų menas tarnavo kaip orientyras kuriant kompozicijas, kurios puošia sodus ir parkus miestuose visoje Europoje.
Šiandien sodo skulptūras, figūras, statulas, statulėles – galima rasti visuose miestuose ir kaimuose. Jos papuošti ne tik turtingų žmonių sklypus bet ir standartinius šešių dešimties arų, kurių dėka šie sklypai įgauna neįprastą išvaizdą.
Daugeliui sodas ar nuosavas sklypas yra geriausia vieta atsipalaiduoti kūnui ir sielai, kur galite atrasti save, ir įsikvėpti kūrybiškumo. Dekoratyvinės sodo statulėlės – mus supančios aplinkos puošmena. Sodo skulptūrėlė padarys kraštovaizdžio dizainą patrauklesniu, pridės išskirtinumo. Polyston yra dirbtinė medžiaga, kurios pagrindą sudaro akrilo derva. Jis stiprus, atsparus atmosferos poveikiui – drėgmė, ultravioletinė spinduliuotė, atlaikanti temperatūrą virš 150 laipsnių. C. Daugelį metų figūrėlės iš šios medžiagos išlieka puikios išvaizdos. Polyston yra aukštųjų technologijų medžiaga. Jis yra labai ryškių spalvų, puikiai pritaikomas apdorojimui, todėl galima kurti sudėtingas ir įvairis kompoizicijas.
Sodo figūrėlės iš polyston yra nebrangios, funkcionalios ir labai gražios.varlės ant soliuko, dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,
Plastikinės sodo figūrėlės yra aukštos kokybės irpatrauklios kainos. Jos nebijo lietaus ir ne skęsta.
Tačiau būtina laikytis harmonijos ir aiškaus stiliaus. Sodo figūroms svarbu yra dydis. Mažame sode didelės sodo figūros (žmogaus aukščio dydį) užgoš kitus sodo dizaino elementus ir vizualiai sodas atrodys dar mažesnis. Dideliame sode per mažos figūros tiesiog išnyksta bendrame landšafte.
Visada madingos gyvūnų ir paukščių figūrėlės (karvės, triušiai, lokiai, vėžliai, šunys, ežiukai, pelėdos, balandžiai gulbės). Dekoratyviniams gyvūnams nereikalinga nuolatinė priežiūra, kaip tikriems: nereikia maisto, priežiūros, o teigiamų emocijų iš jų gausite daug. Mėgstamiausia figūrėlė – gandras, kuri, kaip ir tikras gandras, neša namams laimę. krokodilas, dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,Tradiciškai sodo varlės figūra yra labai populiari. Taip pat įdomios yra sodo figūros grybai: baravykai, musmirės. Soduose, kuriuose yra tvenkiniai, gražiai atrodo varlių, ančių, gulbių, žąsų, garnių, sraigių, vėžlių, krokodilų figūros. 
Visada laukiami svečiai sode yra pasakų nykštukai.  Sodo statulos, kiemo skulpturos, darzo statuleles, lauko figuros, nykštukasNykštukai su krepšeliu vaisių arba uogų, nykštukai su gėlėmis, muzikos instrumentais, nykštukai sodininkai, nykštukai su varle, nykštukai medkirčiai. Visada buvo manoma, kad sodo nykštukai globoja augalus. Malonu matyti elnią ar ėriuką gulinčius gražiai nupjautoje vejoje. Tegul ir netikri, bet tokie mieli. Sodo figūrėlėse atsispindi liaudies folkloras: senelis ir senutė, sodininkas su karučiu, uošvienė su žąsim ar šluota, mergina su krepšiu.dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,
Sodo figūros ne tik atitinka dekoratyvines paskirtis, bet ir paslepia sodo trūkumus …
Gamtos figūrėlės atrodo daug įdomesnės nei paveikslėliuose. Tuo jūs galite įsitikinti, apsilankę mūsų parduotuvėje „GAUSA“, Vitauto pr.1, Kaune, kur galima nebrangiai nusipirkti, ne tik figūrėlių, bet ir sodo be darži reikmenų: (žemė ir trąšos, bambukinės atramos, dekoratyvinės tvoros, dekoro elementai, dirbtinės gėlės, sodo įrankiai, stovai, vazonai ir loveliai gėlėms, vazos ir ir daug kitu prekių). Maloniai kviečiame.

Grįžti atgal >>>