Vytauto pr. 1 Kaunas
Džiovyklos indams

džiovykla lėkštėms, puodukams, indams, įrankiams dvejų aukštų

      Kad išplauti indai bu visiškai švarūs, jie turėt būti tinkamai išdžiovinti. Šiuo metu yra daugybė džiovyklų – nuo pastatomų modelių iki montuojamų į spinteles. Džiovyklos gali būti pakabinamos ant sienos ar tiesiog stovėti ant stalo. Jos būna su padėklu ir be jo, vieno ar dviejų aukštų. Be to, džiovyklos gali turėti skyrius virtuviniams stalo įrankiams. Bet kurioje virtuvėje džiovykla turi būti patogi naudoti ir funkcionali.

Įsigyti galima parduotuvėje adresu: Vytauto pr. 1, Kaune, arba internetu visoje Lietuvoje.  Atsiųskite prašau savo duomenys: vardas, pavarde, adresas, arba įmonės duomenys. Išrašysime PVM sąskaita faktūra, prekių kaina plius siuntimo paslaugos (kurios bus pridėtos prie prekės vertės) po apmokėjimo, Jus gausite užsakymą per dvi dienas, prekes  pristatys kurjeris (jam reikės Jūsų telefono numerio).

Dėklai, džiovyklos stalo įrankiams, džiovykla lėkštėms 1,2,3 aukšto, džiovykla indams kryžminė, džiovyklos lėkštėms, puodukams įmontuojama į spintelę 56cm, džiovyklos lėkštėms ir puodukams įmontuojama į spintelę 75cm, indų džiovykla metalinė, džiovykla indams ir stalo įrankiams, džiovykla daugiafunkcinė, indams ir įrankiams 2-jų aukštų, džiovykla lėkštėms, plastmasinė džiovykla lėkštėms ir stalo įrankiams, indų džiovinimo kilimėliai, padėklai indų džiovykloms