Vytauto pr. 1 Kaunas
Emaliuoti, nerūdijančio plieno indai

   Puodai yra nepakeičiamas daiktas bet kurioje virtuvėje. Didelis šių prekių asortimentas yra plačiai siūlomas prekyboje. Medžiagos, iš kurių pagaminti modernūs puodai, yra labai įvairios: emalė, aliuminis, nerūdijantis plienas, ketaus ar stiklas.  

Įsigyti galima parduotuvėje adresu: Vytauto pr. 1, Kaune, arba internetu visoje Lietuvoje.  Atsiųskite prašau savo duomenys: vardas, pavarde, adresas, arba įmonės duomenys. Išrašysime PVM sąskaita faktūra, prekių kaina plius siuntimo paslaugos (kurios bus pridėtos prie prekės vertės) po apmokėjimo, Jus gausite užsakymą per dvi dienas, prekes  pristatys kurjeris (jam reikės Jūsų telefono numerio).

 Emaliuoti indai yra aukštos kokybės ir praktiški. Emalė yra ekologiška, higieniška ir lengvai prižiūrima. Jos ryškus ir įvairus dekoras leidžia pasirinkti virtuvės reikmenis pagal estetinį šeimininkės skonį. Indai gali būti naudojami visų rūšių viryklėms. Emaliuoti būna ne tik puodai, bet ir virduliai, kibirai, semtuvės, skardinės, bidonai, bakai, puodeliai, turkiškos kavos indeliai, kiaurasamčiai, puodų rinkiniai, dubuo.

Aliuminio indai

      Aliuminio indų privalumai: didelis šilumos pralaidumas, atsparumas korozijai. Aliuminis nereaguoja su maistu, indai nesugadina jo spalvos, išsaugo kvapą, skonį ir vitaminus bei mineralines medžiagas.

Ketaus indai

Ketaus, dėl mažo šiluminio laidumo, palyginti lėtai įkaista, tačiau puikiai palaiko šilumą po kaitinimo. Tai leidžia jums gaminti produktus su krosnies efektu, kuriame patiekalas ne tik įkaista iki tam tikros temperatūros, bet taip pat ir troškinasi.

Stikliniai indai

Storos stiklo sienelės ilgą laiką gali būti karštos. Dėl skaidrumo galite stebėti visą gaminimo procesą. Stiklas nereaguoja su maistu. Induose galite ne tik virti maistą, bet ir palikti pagamintus maisto produktus ilgesniam laikymui.