Vytauto pr. 1 Kaunas
Sodo dekoracijos

Sodo dekoracijos, kiemo dekoravimas, dekoratyvinės statulėlės, daržo dekoracijos, statulos, figūros, daržo figūrėlės, gyvūnų dekoratyvinės skulptūros, nykštukas, stirnos, erelis, gandras, varlės, šunys, pelėda, batas, grybai, vėžlys, kurmis, gulbė, lapė, varna, sraigės, karvės, angelai, paukščiai, malūnėliai, kiškis.

 

Įsigyti galima parduotuvėje adresu: Vytauto pr. 1, Kaune, arba internetu visoje Lietuvoje.  Atsiųskite prašau savo duomenys: vardas, pavarde, adresas, arba įmonės duomenys. Išrašysime PVM sąskaita faktūra, prekių kaina plius siuntimo paslaugos (kurios bus pridėtos prie prekės vertės) po apmokėjimo, Jus gausite užsakymą per dvi dienas, prekes  pristatys kurjeris (jam reikės Jūsų telefono numerio).


Sodo dekoracijos iš polystono yra sodo skulptūros ir yra plačiai naudojamos šiuolaikiniame kraštovaizdžio dizaine. Įvairios sodo ir sodybos statulėlės suteiks sklypui gyvą ir unikalią išvaizdą. Puikus pasirinkimas tiems, kurie turi didelį žemės sklypą. Sodai ir parkai natūraliu grožiu papildyti dirbtinėmis skulptūrinėmis kompozicijomis arba pavienėmis skulptūrėlėmis turi senas tradicijas.
Sodo dekoracijos, kiemo skulptūros yra plačiai naudojamos šiuolaikiniame kraštovaizdžio dizaine. Įvairios sodo ir sodybos statulėlės suteiks sklypui gyvą ir unikalią išvaizdą. Puikus pasirinkimas tiems, kurie turi didelį žemės sklypą. Sodai ir parkai natūraliu grožiu papildyti dirbtinėmis skulptūrinėmis kompozicijomis arba pavienėmis skulptūrėlėmis turi senas tradicijas.

dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,Didžioji dalis, jų buvo pradėtos gaminti Venecijos meistrų 17-a pabaigoje ir 18-a pradžioje Manoma kad ši tradicija prasidėjo senovės Graikijoje ir išliko iki šios dienos. Vėliau ji buvo įdiegta ir Senovės Romoje. Nenuostabu, kad Italija tapo mados diktatore daugelį šimtmečių ir Italijos menininkų menas tarnavo kaip orientyras kuriant kompozicijas, kurios puošia sodus ir parkus miestuose visoje Europoje.
Šiandien sodo dekoracijos, skulptūras, figūras, statulas, statulėlės – galima rasti visuose miestuose ir kaimuose. Jos puošia ne tik turtingų žmonių sklypus bet ir standartinius šešių dešimties arų, kurių dėka šie sklypai įgauna neįprastą išvaizdą. Daugeliui sodas ar nuosavas sklypas yra geriausia vieta atsipalaiduoti kūnui ir sielai, kur galite atrasti save, ir įsikvėpti kūrybiškumo. Dekoratyvinės sodo statulėlės – mus supančios aplinkos puošmena. Sodo skulptūrėlė padarys kraštovaizdžio dizainą patrauklesniu, pridės išskirtinumo. „Polystone” yra dirbtinė medžiaga, kurios pagrindą sudaro akrilo derva. Jis stiprus, atsparus atmosferos poveikiui – drėgmė, ultravioletinė spinduliuotė, atlaikanti temperatūrą virš 150  C laipsnių. Daugelį metų statulėlės iš šios medžiagos išlieka puikios išvaizdos. „Polystone” yra aukštųjų technologijų medžiaga. Jis yra labai ryškių spalvų, puikiai pritaikomas apdorojimui, todėl galima kurti sudėtingas ir įvairius kompozicijas. varlės ant soliuko, dekoratyvinės skulpturos, lauko sodo dekoracijos, figuros, lauko sodo statuleles, statulos,

Dekoracijos sodui iš keramikos yra nebrangios, funkcionalios ir labai gražios. Plastikinės kiemo dekoracijos yra aukštos kokybės ir patrauklios kainos. Jos nebijo lietaus ir neskęsta. Tačiau būtina laikytis harmonijos ir aiškaus stiliaus. Sodo dekoracijoms svarbu yra dydis. Mažame sode didelės sodo figūros (žmogaus aukščio dydį) užgoš kitus sodo dizaino elementus ir vizualiai sodas atrodys dar mažesnis. Dideliame sode per mažos figūros tiesiog išnyksta bendrame landšafte. Visada madingos gyvūnų ir paukščių dekoracijos (karvės, triušiai, lokiai, vėžliai, šunys, ežiukai, pelėdos, balandžiai gulbės). Dekoratyviniams gyvūnams nereikalinga nuolatinė priežiūra, kaip tikriems: nereikia maisto, priežiūros, o teigiamų emocijų iš jų gausite daug. Mėgstamiausia dekoracija – gandras, kuri, kaip ir tikras gandras, neša namams laimę. Tradiciškai sodo varlės figūra yra labai populiari. Taip pat įdomios yra sodo figūros grybai: baravykai, musmirės. Soduose, kuriuose yra tvenkiniai, gražiai atrodo varlių, ančių, gulbių, žąsų, garnių, sraigių, vėžlių, krokodilų figūros.  Visada laukiami svečiai sode yra pasakų nykštukai.  Nykštukai su krepšeliu vaisių arba uogų, nykštukai su gėlėmis, muzikos instrumentais, nykštukai sodininkai, nykštukai su varle, nykštukai medkirčiai. Visada buvo manoma, kad sodo nykštukai globoja augalus. Malonu matyti elnią ar stirniuką gulinčius gražiai nupjautoje vejoje. Tegul ir netikri, bet tokie mieli. Sodo dekoracijos atsispindi liaudies folkloras: senelis ir senutė, sodininkas su karučiu, uošvienė su žąsim ar šluota, mergina su krepšiu. Sodo figūros ne tik atitinka dekoratyvines paskirtis, bet ir paslepia sodo trūkumus. Dekoratyvinės metalinės boružės, tai labai graži ir miela puošmena tiek vidaus tiek lauko interjerui, galinti papuošti bet koki namą, soda ar kiemą. Dėl skirtingo jų dydžio boružėlės, pagal pageidavimą ir interjero savybes puikiai žiūrisi ant namo sienos, tvoros, klojime, prie tvenkinio, ant žolės arba medžio. Boružės, būna skirtingų spalvų, padengtos kokybiškais dažais apsaugančiais nuo rūdžių. Jas galima pakabinti ar pritvirtinant už laikiklio boružės vidinėje pusėje. Vanago imitacija, paukščių baidyklė, aitvaras VANAGAS 70cm; 115 cm

  Sodo dekoracijos atrodo daug įdomesnės nei nuotraukoje. Tuo jūs galite įsitikinti, apsilankę mūsų parduotuvėje „BUITIS“, Vytauto pr.1, Kaune, kur galima nebrangiai nusipirkti, ne tik dekoracijų, bet ir sodo be daržo reikmenų: (žemė ir trąšos, bambukinės atramos, dekoratyvinės tvoros, dekoro elementai, dirbtinės gėlės, sodo įrankiai, stovai, vazonai ir loveliai gėlėms, vazos ir ir daug kitu prekių) Maloniai kviečiame.


    [recaptcha size:compact]