Vytauto pr. 1 Kaunas
Kepimo formos

Kepimo formos, tortams, duonai, keksams, pyragams, plokštainiams, sausainiams,  spurgoms, forma – keptuvė čirviniams blinams, grybukams, riešutams, konditerinių antgalių rinkiniai ir įrankiai

Šiuo metu konditerijos gaminiai iš parduotuvės turi daug kenksmingų medžiagų: konservantų, dažiklių, skonių, aromatizatoriu ir kt. Todėl gana pagrįstai tortus, pyragus,plokšteinius, pyragaičius,sausainius kepimas namuose. Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti tinkamą kepimo formą.

Kepimo formos :

Silikoninės, metalinės, keramikinės, stiklinės, popierinės.

Įvairios ir spalvotos kepimo formos iš silikono padarys kepimo procesą įdomų. Silikonas yra ekologiškai švarus. Jis neišskiria kenksmingų medžiagų, taip pat nereaguoia su maistu ir nesugeria kvapų. Jis neįkaista ir jį paprasta naudoti. Kepimo gaminys jums niekada nepridegs, o paruošto patiekalo išėmimas bus lengvas ir paprastas.

Dauguma metalinių formų yra padengtos nepridegama danga, jie turi savybe greitai įkaisti ir atvėsti, bet jose iškeptas gaminys negali būti supjaustytas, kad nesugadinti frmos paviršiaus.

Kepimo formos iš stiklo įšyla pakankamai lėtai, todėl produktas yra gerai iškeptas ir yra labai skanus. Kepimo procesas užtrunka šiek tiek ilgiau, bet puikus rezultatas yra to vertas!

Keramikinės formos turi panašias savybes kaip stiklinės.

Popierinės formos dažniausiai būna vienkartinės ir naudojamos keksams, muffinams ir kanelijams.

Sausainiai yra populiariausias kepinys, kuris atveria didelę erdvę jūsų fantazijoms. Visa ko reikia kad nustebinti artimus , tai yra įdomios kepimo formos kiekvieno skoniui. Jas rasite mūsų asortimente. Jos gali būti naudojamos tiek kiekvieną dieną, tiek švenčių proga: Kalėdoms ir Naujiejiems Metams, Velykoms, vaikų gimtadieniui, jubiliejui. Dėka tokių priedų, jūsų sausainiai bus ne tik skanūs, bet ir gražūs. Kepimo formos yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų – silikono, nerūdijančio plieno, polipropileno. Jos nereikalauja sudėtingos techninės priežiūros ir lengvai supjausto tešlą bei be jokių problemų išplaunamos.

 Mes garantuojame prieinamas kainas ir kokybę. Tuo jūs galite įsitikinti, apsilankę mūsų parduotuvėje „BUITIS”, Vitauto pr.1, Kaune. Maloniai kviečiame.


    [recaptcha size:compact]