Vytauto pr. 1 Kaunas
Rankinės, mechaninės mėsmalės, tarkos

Rankinės mėsmalės ketaus, aliumini, mechaninė tarka riešutams, daržovėms

Įsigyti galima parduotuvėje adresu: Vytauto pr. 1, Kaune, arba internetu visoje Lietuvoje.  Atsiųskite prašau savo duomenys: vardas, pavarde, adresas, arba įmonės duomenys. Išrašysime PVM sąskaita faktūra, prekių kaina plius siuntimo paslaugos (kurios bus pridėtos prie prekės vertės) po apmokėjimo, Jus gausite užsakymą per dvi dienas, prekes  pristatys kurjeris (jam reikės Jūsų telefono numerio).

Jei nenorite gaminti daug smulkintos mėsos namuose, tuomet įprasta rankinė mėsmalė būtų geriausias sprendimas. Skirtingai nuo elektrinių, tokios rankinės mėsmalės yra daug pigesnės. Ši įranga jau seniai įsitvirtino kaip patikima ir patvari. Ji lengvai susmulkina bet kokią žuvį ir mėsą. Mechaninės mėsmalės peiliukai yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo lydinių, todėl jie lengvai galandami ir gali būti naudojami ilgą laiką. Svarbiausia – laiku atlikti įrenginio priežiūrą. Mechaniniai šlifuokliai turi didelį atsparumą dilimui, todėl vienintelė priežastis, dėl kurios nustojate įranga naudotis – ji jums nusibosta. Skirtingai nuo tradicinių sovietinių mėsmalių, šiuolaikiškuose įrenginiuose yra papildomas prefiksas, leidžiantis išspausti iš šviežių daržovių ir vaisių sultys. Pas mus galima įsigyti mėsmalių iš aliuminio ir ketaus, su priedais ir be jų. Buitinės rankinės, mechaninės, mėsmalės, mechaninė daržovių pjaustyklė. Turime didelį pasirinkimą atsarginių detalių (sieteliai, peiliukai, antgaliai dešroms kimšti, galąstuvai, prietaisas sausainiams daryti ir kt.) 

Kopūstų pjaustyklė 2 peilių, forma virtiniams, formos koldūnams, atidarytuvas konservams, česnakų spaustukas, forma čeburėkams, morkų pjaustyklė šiaudeliais, riešutų gliaudyklė, plaktukas mėsai, tarka bulvėms, tarka vaisių ir daržovių bulvių trintuvė, virtuvinis plaktukas mėsai, skustukas darzovėms, stovas popieriniams rankšluosčiams, liepsnos paskirstytojas, vakavimo prietaisas, virtuvinės žirklės, virtuvinės žnyplės, piltuvėliai, sieteliai, stalo įrankiai, staltiesės, servetėlės, indai, pjaustymo lentos….