Vytauto pr. 1 Kaunas
Gaubtas apsauginis nuo vabzdžių

    Tinklelis – gaubtas – dėka tankumo, apsaugoja nuo musių, bičių ir širšių. Gaubtas pagamintas iš metalo, todėl nereaguoja į oro gūsius. Gaubto – tinklelio matmenų įvairovė leis dengti bet kokio dydžio lėkštės ir indus.

Įsigyti galima parduotuvėje adresu: Vytauto pr. 1, Kaune, arba internetu visoje Lietuvoje.  Atsiųskite prašau savo duomenys: vardas, pavarde, adresas, arba įmonės duomenys. Išrašysime PVM sąskaita faktūra, prekių kaina plius siuntimo paslaugos (kurios bus pridėtos prie prekės vertės) po apmokėjimo, Jus gausite užsakymą per dvi dienas, prekes  pristatys kurjeris (jam reikės Jūsų telefono numerio).

Tinklelis – gaubtas – dėka tankumo, apsaugoja  produktus nuo musių, bičių ir širšių. Gaubtas pagamintas iš metalo, todėl nereaguoja į oro gūsius. Gaubto – tinklelio matmenų įvairovė leis dengti bet kokio dydžio lėkštės ir indus. Metalinis gaubtas apsauginis tinklelis, apsauga nuo vabzdžių, magnetinis durų tinklelis – užuolaida nuo vabzdžių, tinklelis nuo uodų, su magnetukais, magnetinės užuolaidos nuo vabzdžių, užuolaida nuo uodų, tinklelis – gaubtas ir sketukas apsaugoje nuo musių ir bičių.