Vytauto pr. 1 Kaunas
Padėklai virtuviniai

Įsigyti galima parduotuvėje adresu: Vytauto pr. 1, Kaune, arba internetu visoje Lietuvoje.  Atsiųskite prašau savo duomenys: vardas, pavarde, adresas, arba įmonės duomenys. Išrašysime PVM sąskaita faktūra, prekių kaina plius siuntimo paslaugos (kurios bus pridėtos prie prekės vertės) po apmokėjimo, Jus gausite užsakymą per dvi dienas, prekes  pristatys kurjeris (jam reikės Jūsų telefono numerio).

  Virtuvė yra svarbi bet kurio namo ar buto dalis. Todėl ten turėtų būti tvarka, funkcionalumas ir praktiškumas. Tam padeda daug virtuvės reikmenų, pavyzdžiui: virtuvinis padėklas. Tai yra patogus daiktas, leidžiantis ne tik patiekti patiekalus, bet ir ant jo padėti indus. Serviravimo padėklas plačiai naudojamas ne tik namų ūkyje, bet ir restoranuose, prekyboje ir maitinimo srityje. Naudodami padėklą, jūs galite lengvai patiekti svečiams patiekalus, pyragaičius, gėrimus, vaisius. Šitas praktiškas daiktas neužima namuose daug vietos. Stalo padėklai būna metaliniai, mediniai, plastikiniai. Jie puikiai atrodo, su spalvingais vaizdais. Tokie padėklai puikiai tinka švenčių stalo serviravimui.

Plastikinis padėklas, serviravimo padėklas, plastmasinis padėklas, plastikiniai padėklai maistui, stalo padėklai, dekoratyviniai padėklai, indų padėklas, bambukinis padėkliukas puodams, bambukinis stalo padėkliukas, keramikinis padėkliukas puodams, metalinis padėkliukas puodams, padėklai metaliniai su rankenoms, vaza padėklas 2jų, 3jų aukštų metalinė, plastikinis lovos padėklas, padėklas džiovyklai, padėklas po džiovyklos